o firmie
 oferta
 kompleksowość
 certyfikaty
 kontakt
o firmie

     Firma ALKOM działa na rynku polskim od lutego 1996 roku. Jest firmą opierającą swoją działalność na dużym doświadczeniu założycieli i pracowników. Dewizą naszą jest rzetelność, kompleksowość oraz szeroki zakres świadczonych usług.

     Instalowane przez nas systemy charakteryzują się dużym zaawansowaniem technologicznym oraz innowacyjnością.

     Trzon naszej firmy stanowią osoby, które brały udział w dużych przedsięwzięciach teleinformatycznych, takich jak: projekt rozległej sieci komputerowej OLMAN dla olsztyńskiego WSP oraz informatyzacja Poczty Polskiej (RUP Olsztyn oraz sieć rozległa ).

     Współpracujemy z jednostkami projektowymi, firmami architektonicznymi, zakładami produkcyjnymi i szeregiem firm handlowych.

Naszym klientom oferujemy pełną integrację systemów.

     W skrócie można powiedzieć, że wykonujemy solidny i niezawodny fundament jakim jest teleinformatyczna sieć strukturalna wraz z wydzieloną instalacją elektryczną z zabezpieczeniami przepięciowymi i zasilaniem awaryjnym. Kolejny etap to instalacja systemu telekomunikacyjnego opartego o technologię ISDN i centrale telefoniczne TENOVIS dawny - BOSCH TELECOM.
Dla uzyskania pełnego bezpieczeństwa osób i mienia, instalujemy systemy sygnalizacji o pożarze, włamaniu i napadzie, kontroli dostępu oraz nadzoru telewizyjnego.

Dostarczamy także informatyczne systemy użytkowe.