o firmie
 oferta
 kompleksowość
 certyfikaty
 kontakt
oferta : oferta :: monitorig wizyjny, telewizja przemysłowa

Monitoring wizyjny, telewizja przemysłowa

Na system dozoru telewizyjnego składa się wiele elementów takich jak: kamery, multipleksery, monitory, magnetowidy, cyfrowy zapis sygnału wizyjnego, cyfrowa detekcja ruchu, krosownice wizyjne, systemy zdalnego sterowania oraz interaktywny system zarządzania. Ich optymalny dobór do wykonywanych zadań decyduje o skuteczności działania całego systemu.

Telewizja przemysłowa wspomaga obserwację w sklepach, biurach, na parkingach. Ma zastosowanie w monitoringu osiedli, bloków. System telewizji przemysłowej może być zintegrowany z systemem alarmowym.

W ofercie mamy szeroką gamę dyskretnych kamer telewizji przemysłowej i osprzętu do nich. Kamery te stanowią doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnych systemów. Są niewielkich rozmiarów i mogą być umieszczane wewnątrz przedmiotów codziennego użytku, takich jak zegary czy lustra.

Stosujemy urządzenia firm: aritech, sony, philips.

Do rejestracji cyfrowej używamy urządzeń firmy dallmeier, które umożliwiają nagrywanie wielokanałowe wysokiej jakości, natychmiastowy obraz zapisu i odtwarzania, zapis na twardym dysku obrazów, udoskonalonych technologią cyfrową i łatwą obsługę przez użytkownika systemu.